15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

Постачання наступної партії вакцини в Україну можуть відкласти

Постачання до України наступної партії вакцини AstraZeneca (CoviShield) може бути відкладено. Причина – інформаційна кампанія, розгорнута проти неї. Відповідний лист МЗС отримало від посольства Індії. У ньому підкреслюється неприпустимість дискредитаційних заяв стосовно Індії як виробника медичних препаратів. Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький. 

Індійська сторона зазначає, що вакцина AstraZeneca (CoviShield) – абсолютно безпечний та ефективний препарат, що підтверджено Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Лише на території Європи та Індії вже було використано близько 50 мільйонів доз цієї вакцини. Значні обсяги препарату законтрактували Канада, Велика Британія, Бразилія.

Україна законтрактувала 1,5 мільйона доз вакцини виробництва Індії. Але для виробника не проблема передати цю партію іншим замовникам, наголосив Микола Радуцький. Попит на вакцини у світі значно перевищує можливості виробництва.

За інформацією Миколи Радуцького, Президент Володимир Зеленський доручив міністрам Максиму Степанову та Дмитру Кулебі знайти додаткові способи для пришвидшення постачання наступної партії вакцини CoviShield до України. Міністерство охорони здоров’я та МЗС України повинні якнайшвидше зробити все необхідне, щоб переконати індійських партнерів у непричетності держави та українського суспільства до дискредитації постачальника вакцин.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.