16°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 27%

Вітер: 7 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

Представники компанії GIZ позитивно оцінили умови проживання переселенців у Кам’янському

Під головуванням заступника міського голови Тетяни Завгородньої у Кам’янському пройшла робоча зустріч щодо реалізації проекту «Правова підтримка внутрішньо переміщених осіб, що проживають у місцях тимчасового помешкання та приймаючих громад Дніпропетровської області».

Зустріч проходила за ініціативою компанії GIZ за участю координатора проектів у Дніпрі Оксани Таргоній та експерта з правових питань Юлії Сегеди, які опікуються проблемами переселенців. Також у ній взяли участь фахівці управління соціальної політики міської ради, проректор з адміністративно-господарської частини і уповноважений представник мешканців гуртожитку ДДТУ.

На зустрічі обговорили нагальні питання. Зокрема, наскільки комфортно на сьогодні облаштовані помешкання внутрішньо переміщених осіб. Розповіли про те, як було реалізовано рекомендації представників GIZ, та обговорили можливі перспективи подальшого забезпечення переселенців житлом.

Заступник міського голови Тетяна Завгородня висловила сподівання на подальшу успішну співпрацю, а координатор проектів Оксана Таргоній підбила підсумки зустрічі:

«Кам’янське є одним із ключових партнерів компанії GIZ, яким ми допомагаємо. Наш проект підтримки внутрішньо переміщених осіб активно реалізовувався у місті протягом минулих років, і зараз ми на стадії завершення. Сьогоднішня зустріч показала, що Кам’янське активно здійснювало частину своїх зобов’язань, багато наших рекомендацій було виконано. Ми дуже раді, що місцева влада підтримує наші ініціативи і наразі проживання внутрішньо переміщених осіб стабільне, не має жодних конфліктних ситуацій. Спільними діями ми змогли успішно подолати усі складні моменти, які виникали».

На сьогодні у місті зареєстровано 3923 внутрішньо переміщені особи, серед яких 927 дітей, 1335 пенсіонерів та 169 осіб з інвалідністю. Умови проживання переселенців у Кам’янському перебувають на постійному контролі міського голови Андрія Білоусова.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.