3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 18 km/h

USD 24.77   EUR 27.23
Новини 24

«Зірковий час»: вперше у театрі Кам’янського

Каскад подій, динаміка сюжетної лінії та безліч позитиву – чергова прем’єра музичної комедії відбулася в академічному театрі імені Лесі Українки. Глядачі протягом двох годин занурилися у комічне, божевільне життя співаків, менеджерів та оперних фанатів.

Вистава «Зірковий час» – інтерпретація п’єси «Позичте тенора» Кена Людвіга. У ній блискуче поєднані легковажність комедії з високим мистецтвом – оперою. Головним героям, родині оперних співаків, приходиться не солодко, адже доводиться переживати найрізноманітніші почуття: любов, ненависть, ревнощі та шалену пристрасть. Молодий режисер-постановник Владислав Таранов намагався передати індивідуальність кожного героя вистави.

Дії відбуваються одночасно у двох кімнатах. Через це постійні зміни мізансцен та блискуча гра артистів тримають увагу та цікавість глядачів.

В образ головного героя Макса блискуче вжився артист Богдан Діденко. Окрім нього, у виставі задіяні Сергій Винокуров, Юлія Жиліна і заслужені артисти України Ірина Чваркова, Cвітлана Комарова та Анатолій Вертій.

Копітку роботу справжніх професіоналів високо оцінили глядачі. А ті, хто не встиг на прем’єру, мають нагоду переглянути «Зірковий час» 27 червня.

Останнє редагування П'ятниця, 07 червня 2019 15:38

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.