21°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Президент України просить допомоги великого бізнесу в боротьбі з коронавірусом

Як повідомили на сайті Глави держави, увечері 16 березня Президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками великого бізнесу та топ-менеджерами провідних компаній. Приводом для цього стала необхідність залучення великого бізнесу для боротьби з коронавірусом в Україні.

Президент наголосив, що бізнес повинен бути «соціально відповідальним у скрутних ситуаціях для держави». На його думку, у нинішній ситуації бізнесмени можуть відіграти важливу роль у збереженні здоров’я громадян і допомогти країні побороти вірус з найменшими втратами.

Зокрема, Володимир Зеленський просив підтримки у закупівлі великих партій тестів для виявлення вірусу, медичного обладнання, засобів для дезінфекції.

Згодом на сайті Президента повідомили про створення спеціального фонду за участю крупних компаній України для підтримки медицини під час карантину. Першими Україні допомогли китайський мільярдер Джек Ма і бізнесмен Олександр Ярославський, виділивши 80 мільйонів доларів на купівлю експрес-тестів для громадян та військових. Вже незабаром партію цих тестів чекають з Китаю.

Загалом, за підрахунками глави держави, Україні не вистачає близько 13 мільярдів гривень на придбання медикаментів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.