14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Присвята у спортсмени

В дитячій юнацькій спортивній школі № 4 нашого міста відбулося традиційне дійство посвяти маленьких дніпродзержинців у спортсмени.

Директор школи Олександр Кірпа відзначає, що традиція посвячення у спортсмени – це важливий елемент життя закладу. Загалом же, у спортивній школі цього дня було подвійне свято. По-перше, заклад відзначив 32 річницю з дня свого заснування, а головне - до спортивних лав прибуло близько двох сотень нових вихованців.

Репутація спортивної школи № 4 - це чисельні перемоги в різних змаганнях. Вихованці закладу тільки за останні декілька місяців взяли участь у декількох чемпіонатах Європи та чемпіонаті світу. Олександр Кірпа впевнений, що це не межа.

Урочистий захід розпочали показовими виступами вихованців різних спортивних відділів школи. Тут була акробатика, тхеквондо, гімнастика та стрибки на доріжці. Далі присутні і гості познайомилися з новими вихованцями. Діти дали урочисту клятву стати великими спортсменами.

Після привітань та напутніх слів від керівництва закладу малеча отримала символічний ключ від школи. Відтепер для них починається складний та тернистий шлях, на якому головне побажання – це терпіння.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.