21°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 75%

Вітер: 23 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Привітання начальника Кам’янського відділу поліції з професійним святом

Сергій Лукашов, начальник Кам’янського відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області у день професійного свята звертається до співробітників поліції з привітаннями.

Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпаної енергії та терпіння. Щоб мужність і відвага ніколи не залишали Вас, а сила думки допомагала знайти рішення в найважчі хвилини.
У будь-який час дня і ночі ви поспішаєте на допомогу. Ваша служба і небезпечна і дуже важлива. На поліцію покладено відповідальні завдання-охорона прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидія  злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку. Важкі поліцейські будні вимагають від кожного співробітника високого професіоналізму, дисципліни, постійної готовності до самопожертви.

Бажаю відповідального ставлення до служби і завжди з честю виконувати поставлені завдання. Висловлюю подяку Вашим рідним і близьким. Їхня підтримка, душевне тепло і турбота допомагають Вам витримувати всі поліцейські труднощі. Щастя Вам і Вашим родинам, невичерпних духовних сил і нових звершень в нелегкій, але такій потрібній людям службі.

З Днем поліції України!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.