1°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 91%

Вітер: 32 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

Прийнято постанову про скасування «довідки-рахунок»

18 листопада 2015року Міністр внутрішніх справ України повідомив, що Кабмін прийняв Постанову про скасування обов'язкового оформлення довідки-рахунку для взяття на облік автомобіля.

Тепер під час оформлення автомобіля в Сервісному центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі України у присутності адміністратора, який засвідчить особистості учасників угоди на підставі їх документів.
Підготовлені всі умови для скасування норми, в якій була закладена велика корупційна складова: ліквідовано ДАІ, МРЕВ - створені Сервісні центри МВС, змінені процедури, підготовлені зміни в усі необхідні нормативні документи.
За словами голови відомства, вартість оформлення довідки-рахунку в приватних фірмах становила від 599 до 2000 гривень, термін оформлення - від 10 хвилин до півгодини. Разом, прибуток фірми складав до півтори тисячі гривень за кожен бланк.


З 18 листопада 2015 року для реєстрації автомобіля на нового власника достатньо:
 
• Підписати договір купівлі-продажу (дарування) продавцем і покупцем особисто в будь-якому (!) Сервісному Центрі МВС України у присутності адміністратора Центру за пред'явленням документа, що посвідчує особу. Вартість послуги - тільки обов'язкові платежі, встановлені законом.

• Нотаріально посвідчити договір купівлі-продажу та надати його в будь-який (!) Сервісний Центр України. Оплата обов'язкових платежів та послуги нотаріуса.

• Для покупців нових автомобілів у салонах (у юр.особи) достатньо надати в Сервісний Центр договір, засвідчений печаткою продавця та свої документи. Оплата обов'язкових платежів, встановлених законом.

Про це повідомив на своїй сторінці фейсбуку Арсен Аваков

Останнє редагування Четвер, 19 листопада 2015 10:40

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.