28°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 53%

Вітер: 5 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Про долю 20-ї школи знов говорили в Кам’янському

Кам’янський міський голова, його заступники, освітяни та підрядники вкотре обговорили подальшу долю середньої школи №20. Цей заклад у Соцмісті наразі визнано аварійним, навчання у приміщенні не проводиться.

У тому, щоб якнайшвидше відновити школу, зацікавлені всі, але для старту реконструкції потрібні заключні результати експертизи від проектанта-підрядника. Головне ж – саме відновлення потребує чималих коштів.

«Підрядник уже завершує проектні роботи, і до кінця лютого ми вже матимемо експертизу. На даний момент ми займаємося отриманням кредиту на міську раду в розмірі 20 мільйонів, аби за рахунок цих коштів розпочати реконструкцію школи. Торік місто відвідав губернатор Олександр Вікторович Бондаренко, він також обіцяв допомогти у цьому питанні. Тож наприкінці цього місяця ми направимо офіційного листа в облдержадміністрацію, додамо висновок експертизи і проситимемо коштів у області, аби цього року розпочати реконструкцію школи», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Якщо область надасть потрібні кошти, то реконструйовано буде весь заклад. Програма-мінімум для міської влади – у будь-якому разі відновити хоча б один із корпусів цього року та розпочати навчання дітей. Проте все залежатиме від фінансування.

Наразі учні початкових класів навчаються у 42-й та 19-й школах. Дітей щоденно відвозять до закладів на шкільних автобусах, виділених міською владою. Під навчання старшої школи виділено приміщення у професійно-технічному училищі. Навчальний процес повністю налагоджений та проходить згідно з графіком.

Останнє редагування П'ятниця, 14 лютого 2020 17:59

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.