8°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 46%

Вітер: 11 km/h

USD 27.58   EUR 29.98
Новини 24

Про зимові небезпеки говорили в Кам’янському

У Кам’янській міськраді відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому обговорили актуальні для міста питання.

Почали засідання з інформації про епідемічну ситуацію з грипу на території міста. Як повідомив завідувач міського відділу лабораторних досліджень Олександр Радченко, сьогодні показники захворювання на грип у місті нижчі від епідемічного порогу. Але медики закликають кам’янчан подбати про здоров’я заздалегідь і не легковажити доступними засобами запобігання хворобі.

Начальник управління охорони здоров’я міської ради Юлія Манаєнкова зазначила: вона на власному досвіді переконалася в ефективності щеплення від грипу – вакцина полегшує перебіг хвороби й запобігає ускладненням. Керівникам підприємств міста наголосили на необхідності обов’язкової вакцинації працівників. Особливо тих, чия діяльність передбачає спілкування з великою кількістю громадян і значно підвищує ризик захворювання.

Наступним питанням стали заходи із попередження загибелі людей на водних об’єктах міста в осінньо-зимовий період. Як повідомив начальник Кам’янського міського управління ДСНС Володимир Ярема, протягом останніх років ситуація з нещасними випадками на воді у місті погіршилась. Люди нехтують безпекою під час переходу через замерзлі водойми, зимової риболовлі та розваг у небезпечних місцях. Володимир Ярема наголосив: щоб запобігти нещасним випадкам цієї зими, необхідно регулярно інформувати населення щодо обов’язкових правил безпеки на водних об’єктах та надання першої медичної допомоги постраждалим. Рятувальники готові проводити регулярні профілактичні заходи, обстеження берегової лінії та роботу з населенням.

Крім цього, на засіданні розглянули питання інвентаризації майна у міській лікарні швидкої медичної допомоги та лікарні №7, а також стан забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу й виникнення надзвичайних ситуацій.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.