17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 25%

Вітер: 13 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

Проект реконструкції Палацу тенісу в Кам’янському обговорять з громадськістю

У квітні  цього року в Кам’янському заплановано розпочати роботи із реконструкції будівлі  Палацу тенісу спортивного комбінату «Прометей». 5 квітня о 16 годині у приміщенні Палацу тенісу (проспект Аношкіна, 109) відбудуться консультації з громадськістю у формі публічного обговорення з питань реалізації проекту.

Взяти участь в обговоренні запрошуються всі охочі, при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Будівля Палацу тенісу СК «Прометей» є однією з головних та найбільших спортивних арен міста. Щорічно тут відбувається близько 60 спортивно-масових заходів міського, обласного та державного рівня: фестивалі здорового способу життя, дитячо-юнацькі конкурси фізкультурно-спортивного напряму,  чемпіонати міста, області та України з таких видів спорту, як теніс, черлідинг, художня гімнастика, тхеквондо, баскетбол, волейбол, карате, греко-римська боротьба, дзюдо, спортивні танці, козацький двобій та багатьох інших.

Щороку Палац тенісу в якості учасників та глядачів спортивно-масових заходів відвідують близько 36 тисяч кам’янчан і гостей із різних міст України та зарубіжжя.

Будівля Палацу експлуатується з 1973 року. За цей час тут не було проведено жодного капітального ремонту. Станом на сьогодні будівля перебуває у передаварійному стані, руйнуються покрівля та опорні конструкції. Це може призвести до повної її руйнації, внаслідок чого можуть постраждати діти, відвідувачі закладу. Для забезпечення подальшого використання даного об’єкта спортивної інфраструктури міста виникла гостра потреба у реконструкції будівлі.

Рішенням Дніпропетровської обласної ради затверджено перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку на 2018 рік. До зазначеного переліку включено й реконструкцію будівлі «Палац тенісу» СК «Прометей». Замовником та головним розпорядником коштів визначено управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Джерело: Кам`янська міська рада

Останнє редагування Вівторок, 03 квітня 2018 15:58

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.