26°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 38%

Вітер: 18 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Проекти кам’янських ліцеїстів дістали гідну оцінку вітчизняних та міжнародних експертів

Підбито підсумки національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості ISEF 2020 (International Science and Engineering Fair), який відбувся у Києві з 4 по 7 лютого. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

Четверо одинадцятикласників технічного ліцею імені Анатолія Лигуна представили на попередній заочний відбір свої проекти та були запрошені для участі в очному етапі. Захист наукових проектів відбувався в Київському Політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського.

Індивідуальні проекти представили: Катерина Маньковська (тема проекту «Обґрунтування параметрів приводу щокової дробарки з простим рухом щоки»); Діана Захарова («Дослідження механізму привода швейної машинки Bielefeld Nähmaschinen & Fahrrad Fabrik Hengstenberg»); Каріна Резниченко («Статистичний аналіз просторового розподілу комет системи сонця»); Богдан Губа («Обернений інжиніринг двошвидкісного дриля для лабораторного практикуму на основі САПР SolidWorks»).

Серед сотень індивідуальних та колективних проектів за різними напрямами, представленими учнівською молоддю з 20 областей України та Києва, наукові проекти  учнів технічного ліцею отримали гідну оцінку вітчизняних та міжнародних експертів. Учасників відзначено почесними дипломами та сертифікатами Всеукраїнського конкурсу «Техно-Україна 2020».

У департаменті висловлюють щирі вітання ліцеїстам та їх наставникам, подяку викладачам Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» та Дніпровському відділенню Малої академії наук України за співпрацю і, звісно, батькам – за моральну та матеріальну підтримку, допомогу і віру в учнів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.