3°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 75%

Вітер: 23 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Проєкти Кам’янського увійшли до каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні 2019 року

Два проєкти Кам’янського – інтелектуальні ігри юнацького відділу центральної міської бібліотеки імені Т.Г.Шевченка та Культурно-молодіжний центр «М.И.Р. HUB» – увійшли до всеукраїнського «Каталогу кращих практик молодіжної роботи». Про це повідомили в міській раді.

Проєкт юнацького відділу центральної міської бібліотеки імені Т.Г.Шевченка «Світ громад через гру: ігрофікація та освітні ігри для розвитку молоді» було впроваджено, аби шляхом цікавого дозвілля навчити молодь працювати в команді, ухвалювати рішення, нести відповідальність за власні дії. Бібліотека пропонує ігри за низкою напрямів: соціальні, фінансові, історичні, економічні. Протягом року проведено 17 ігор для майже 1000 студентів, учнів, жителів територіальної громади.

Також до каталогу кращих практик увійшов «Культурно-молодіжний центр «М.И.Р. HUB». Передумовою проєкту стала відсутність у великому місті безкоштовного креативного простору для самореалізації як молоді, так і творчих мешканців міста. Зараз у приміщенні кінотеатру повноцінно працюють дві кімнати у форматі хабу (150 м²). Тут проводять курси, тренінги, програми з волонтерства, надання першої домедичної допомоги, семінари, консультації з написання грантових проєктів та участі в громадському бюджеті міста, зустрічі груп та делегацій, ігри, круглі столи тощо.

Загалом на конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні 2019 року було подано 143 заявки майже з усіх областей. Найбільше заявок – 36 – надійшло з Дніпропетровщини. Більшість поданих на конкурс проєктів (83%) успішно впроваджуються на місцевих рівнях. Серед них – і практики Кам’янського.

Останнє редагування П'ятниця, 20 грудня 2019 15:57

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.