12°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 87%

Вітер: 14 km/h

USD 25.08   EUR 27.58
Новини 24

Проекти-переможці Бюджету участі визначені в Кам’янському

31 травня на засіданні координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі) було затверджено перелік переможців конкурсу громадських проектів 2019 року. Список оприлюднено на сайті міської ради.

До переліку увійшли 14 проектів, визначені за чотирма напрямами: «освіта», «інфраструктура», «медицина», «культура, спорт, екологія»:

Місце

Назва проекту

Автор проекту

Орієнтовна вартість проекту, грн

Виконавчий орган міської ради, відповідальний
за реалізацію проекту

ОСВІТА

1 місце

 

№112 «Здоров`я молоді - запорука майбутнього» (облаштування спортивного майданчика для мешканців мікрорайону),
СЗШ №27, Романкове

Пастернак
Любов Сергіївна

199 000,00

Департамент
з гуманітарних питань міської ради

2 місце

 

№19 "Щасливе дитинство"
(створення муралів на стінах школи, облаштування зони відпочинку на шкільному подвір’ї, озеленення території зони відпочинку),
СЗШ №42

Булгак
Олена Миколаївна,

197 500,00

Департамент
з гуманітарних питань міської ради

3 місце

 

№53 «Від шкільного спортивного майданчика до олімпійських висот» (облаштування спортивного майданчика),

СЗШ №34

Боровик
Катерина Віталіївна

199 980,00

Департамент
з гуманітарних питань міської ради

4 місце

№100 "Облаштування спортивного майданчика для занять різними видами спорту"
(облаштування спортивного майданчика), СЗШ №22

Кривошея
Ірина Олексіївна

199 450,00

Департамент
з гуманітарних питань міської ради

ІНФРАСТРУКТУРА

1 місце

№78 «Щасливе місто»
(художній розпис фасаду будівель (МУРАЛ
на лівобережжі)

Левченко
Тимур Олександрович

 

177 500,00

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва міської ради

2 місце

№88 «Життя яскраве!»
(нанесення кольорового малюнку (муралу) на фасад будівлі)

Саулевич
Станіслав Валентинович

184 751,00

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва міської ради

3 місце

№111 «Встановлення спортивно-розважального майданчика "Щасливе дитинство" та тренажерів»
(на території будинків 21, 22, 23 пр. Наддніпрянський)

Ревак
Олена Анатоліївна

199 900,00

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва міської ради

4 місце

№69 «Дитячий майданчик для вивчення правил дорожнього руху»
(ДЮСШ №1, лівий берег)

Жидко
Олександр Олександрович

199 000,00

Управління молоді
та спорту міської ради

МЕДИЦИНА

1 місце

№11 «Найсучасніший рентгенодіагностичний комплекс для отримання знімків зубів з цифровою та плівковою обробкою для КНП КМР ЦПМСД №1 з облаштуванням кабінету»,
ЦПМСД №1

Абалішина
Тетяна Анатоліївна

199 900,00

Управління охорони здоров`я міської ради

2 місце

№48 «Електрохірургічний апарат ZEUS Vision»,
лікарня №7

Оверченко
Едуард Сергійович

169 065,00

Управління охорони здоров`я міської ради

3 місце

№49 "Каталка для транспортування пацієнтів з гідроприводом ПТР",
лікарня №7

Оверченко
Едуард Сергійович

38 690,00

Управління охорони здоров`я міської ради

КУЛЬТУРА, СПОРТ, ЕКОЛОГІЯ

1 місце

№54 «ПРИВАБЛИВА БІБЛІОТЕКА: створення стильного, комфортного, ергономічного бібліотечного простору
та прилеглої території»
,

культура

Герасюта
Тетяна Іванівна

199 000,00

Департамент
з гуманітарних питань міської ради

2 місце

2 МІСЦЕ

№110 «Освіта починається з вулиці»,
спорт

Радіонов
Єгор Олегович

157 000,00

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва міської ради

3 місце

3 МІСЦЕ

№29 «Водойма майбутнього - відродження каналу лівобережжя»,
екологія

Озерний
Роман Вікторович

184 000,00

Управління екології
та природних ресурсів міської ради

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.