16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 72%

Вітер: 4 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Профспілка «Металургів» допомагає медикам Кам’янського в боротьбі з коронавірусом

15 квітня профспілка «Металургів» подарувала міській лікарні швидкої допомоги два спеціальні комплекси, набір французьких фільтрів і перехідники під маски для боротьби з COVID-19. Цей некомерційний продукт, створений фахівцями Італії та вже успішно використаний в багатьох регіонах України, безпосередньо захищає лікарів у момент контакту з пацієнтами.

У країнах з найвищими показниками захворюваності коронавірусом по-різному борються з «заразою», яка швидко розповсюджується. В Італії, зокрема, прекрасно себе зарекомендували маски з елементами фільтру COVIDEN (виробник Франція), які використовуються на апаратах штучної вентиляції легенів. Як запевняють виробники, захист таких фільтрів від впливу вірусів і бактерій – вище за 99,9%. Такі комплекси зможуть захистити медиків протягом не менше 24-х годин.

Подібні маски для медиків міської лікарні швидкої допомоги закупила і профспілка «Металургів». Але маски – це півсправи, необхідно також було зробити спеціальні пластикові перехідники, до яких приєднуються змінні фільтри COVIDEN. Завдяки фахівцям перехідники на один і два фільтри були виготовлені та сьогодні вручені заслуженому лікарю України, генеральному директору закладу Ростиславу Винарю.

«У період розповсюдження по країні вірусної інфекції дуже важливо створити всі умови роботи нашим медикам, які стоять на передовому рубежі, рятують людей, приймають перший удар від дії COVID-19 на себе, – сказав голова профкому Олег Нагорний. – Це завдання не тільки Уряду України, а й кожного свідомого громадянина, організації, підприємства... Я сподіваюся, що вручені профспілкою «Металургів» засоби захисту дуже допоможуть у роботі нашим медикам, додадуть їм впевненості та оптимізму».

Якщо комплекс отримає позитивні відгуки від міських лікарів, він буде запущений у масове використання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.