12°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 21%

Вітер: 18 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Ремонт доріг триває в Кам’янському

У Кам’янському продовжуються роботи з ремонту дорожнього полотна. 21 червня міський голова Андрій Білоусов виїхав із перевіркою на вулицю Січеславський шлях (колишня Дніпропетровська). На даний момент там фрезою зрізають старий асфальт, який з роками став схожий на пральну дошку.

Міський голова зазначив, що цього року на прохання міста з обласного бюджету на ремонт доріг у Кам’янському виділено 50 мільйонів гривень. Ці кошти спрямовані на ремонт вулиць Січеславський шлях, Дорожньої, Горобця та Медичної.

«Паралельно ведуться ремонти доріг коштом місцевого бюджету. Три бригади працюють у різних районах міста, а також спецавтомобіль УЯР-01 [установка ямкового ремонту], який за особливою технологією латає ями і працює як четверта бригада. Наше завдання – у найближчі півтора-два місяці виконати всі основні роботи», – сказав Андрій Білоусов.

Також найближчим часом за спеціальною технологією буде відновлено дорожнє полотно на мостовому переході через річку Дніпро над судноплавним руслом у напрямку з лівого на правий берег.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.