19°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 43%

Вітер: 14 km/h

USD 28.48   EUR 33.73
Новини 24

Ремонт вулиць і доріг триває в Кам’янському

За дорученням міського голови Андрія Білоусова в Кам’янському триває ремонт доріг. Наразі бригади робітників приводять до ладу дорогу та прилеглу до неї територію по проспекту Аношкіна від вулиці Колеусівської до 6-ї сотні селища Карнаухівка.

Ця проїзна частина протяжністю близько 5 кілометрів тривалий час була у незадовільному стані.

Ремонт дорожнього покриття буде виконуватися асфальтобетоном з допомогою спеціального автомобіля «УЯР». Крім ремонту дороги, на цій ділянці замінять зупинки і нанесуть розмітку на пішохідні переходи. Долучаться до проведення робіт і промислові підприємства, розташовані в цьому районі.

«На даний момент проводиться зрізання старого асфальтобетонного покриття, вивезення гілок дерев після обрізки. Темп взято хороший, і в найкоротший термін ми плануємо виконати ремонт дороги», – каже заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Тарас Панасенко.

Згідно з розпорядженням міського голови також проводиться заміна старих плит на проспекті Тараса Шевченка від центральної площі до готелю «Зоря» вздовж трамвайних колій. Їх замінять новою плиткою, як це вже зроблено на низці пішохідних переходів.

«Ця технологія вже добре показала себе в багатьох містах України, – зазначає директор комунального підприємства «Транспорт» Іван Горбаренко. – Роботи з монтажу виконує департамент ЖКГ та підрядники, а ми разом з цим частково замінюємо шпали і рейки, а також робимо зварку стяжками. Усе повинно бути відремонтовано, аби протягом тривалого періоду ми не поверталися до питання ремонту цієї ділянки колій».

Останнє редагування Середа, 26 серпня 2020 14:58

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.