Вітер: 20 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Різдвяний Кубок «Мрій» з міні-футболу відбувся в Кам’янському

7 січня в СК «Промінь» відбувся традиційний, третій за рахунком, Кубок «Мрій» з міні-футболу серед спортсменів 2004-2006 років народження, організований Федерацією футболу міста Кам’янське. Матчі, в яких брали участь чотири міські команди, пройшли по-бойовому, в безкомпромісній боротьбі.

Після півфінальних матчів у грі за третє місце зустрілися дві команди ДЮФШ «Надія». З рахунком 6:4 перемогли старші над молодшими. А в фіналі за кубок і золоті медалі змагалися команди «Сталь-1926» і «КВЦ».

Матч видався результативним і захопливим. Більш досвідчена «Сталь-1926» впевнено почала гру і протягом більшої частини матчу диктувала свої умови, повівши в рахунку за 8 хвилин до кінця матчу 6:1. Але відразу після цього за півтори хвилини сталевари пропустили 3 м’ячі.

Рахунок став 6:4, і тут вже «КВЦ» захопила ініціативу. За дві хвилини до кінця матчу розрив у рахунку скоротився до 6:5, але на більше не вистачило сил. Тож перемога була за «Сталлю-1926».

Після матчу голова комітету масового футболу Василь Вербецький і начальник управління молоді та спорту міськради Едуард Коряк вручили заслужені нагороди призерам і переможцям.

Індивідуальну нагороду за підсумками футбольного сезону-2019 Едуард Коряк вручив капітану команди «Сталь-1926» Ярославу Підіску – кращому гравцю серед молодих футболістів, якому скоро виповниться 16 років.

Останнє редагування Середа, 08 січня 2020 14:55