18°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 71%

Вітер: 13 km/h

USD 27.74   EUR 33.63
Новини 24

Роботодавці, які порушують права кам’янчан, платитимуть штраф

У Кам’янському міському центрі зайнятості за участю Держпраці пройшов вебінар для фізичних осіб-підприємців, що використовують найману працю. У заході взяли участь 12 роботодавців міста.

У межах інформаційно-роз’яснювальної кампанії присутнім розповіли про можливі шляхи вирішення проблеми тіньової зайнятості та роз’яснили, які наслідки для роботодавця та працівника тягне неналежне оформлення трудових відносин.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Наталія Ярко наголосила, що відповідно до ст. 265 КЗпП як юридичних, так і фізичних осіб підприємців, що використовують найману працю, штрафуватимуть за фактичне допущення людей до роботи без оформлення трудового договору та виплату заробітної плати без нарахування та сплати ЄСВ.

«Укладаючи трудові договори з працівниками, роботодавець уникає штрафів та отримує безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців», – зазначила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кам’янського міського центру зайнятості Вікторія Карлова.  

Онлайн-захід пройшов у формі жвавої дискусії, роботодавці взяли активну участь в обговоренні трудового законодавства та зійшлися на тому, що лише легальне працевлаштування гарантує забезпечення конституційних прав усіх учасників ринку праці.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Середа, 28 квітня 2021 09:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.