20°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 9 km/h

USD 27.14   EUR 29.93
Новини 24

Роботодавцям Кам’янського роз’яснювали законодавство про працю

Фахівці міської робочої групи з легалізації виплат заробітних плат та зайнятості населення зустрілися з роботодавцями торговельного центру «Терра». Порушувалися актуальні питання щодо працевлаштування, оплати праці та інші важливі моменти у рамках чинного законодавства.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року №823, із жовтня поточного року в Кам’янському розпочнуться комплексні перевірки роботодавців щодо офіційного оформлення трудових відносин, дотримання прав працівників, сплати податків та виплати заробітної плати.

Аби поінформувати працедавців про зміни та доповнення у нормативних документах, донести до відома можливі наслідки у вигляді штрафних санкцій, у місті тривають профілактичні бесіди за участю представників центру зайнятості та Пенсійного фонду й інспекторів відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради.

Під час бесіди роботодавці дістали відповіді на всі актуальні запитання, зокрема: як правильно оформляти трудові відносини, зарахування трудового стажу та інші.

Фахівці зазначили, що із жовтня інспекційні відвідування будуть законними, тож закликали підприємців дотримуватися правил чинного законодавства з питань оплати праці.

Останнє редагування Середа, 18 вересня 2019 14:37

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.