3°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 76%

Вітер: 22 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Рятувальники нагадують про правила безпеки під час новорічних свят

За статистикою, у новорічні дні зазвичай збільшується кількість пожеж у домівках. Все через те, що під час святкової метушні люди забувають про правила безпеки. Натомість до біди може призвести несправна гірлянда або неправильно обрані прикраси для ялинки. Як цього уникнути, розповіли в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«По-перше, слід подбати про те, аби встановити ялинку правильно. Аби вона не впала, необхідно обирати стійку підставку та надійно фіксувати дерево. Слід відсунути його подалі від батарей та обігрівачів. Не можна встановлювати ялинку біля вхідних дверей – в разі пожежі вона може перегородити прохід та завадити евакуації людей», – розповіли в управлінні.

Гірлянду слід обирати тільки заводського виробництва, наголосили фахівці. Не варто використовувати пошкоджені або саморобні ліхтарики. Вмикати їх можна лише тоді, коли хтось із дорослих є в кімнаті.

Заборонено прикрашати ялинку ватою та легкозаймистими іграшками. Не слід розпалювати в будинку феєрверки та бенгальські вогні.

Телефон рятувальників – 101.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.