0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 14 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Рятувальники провели заняття з питань пожежної безпеки для працівників «ТехноНІКОЛЬ»

Кожного року керівництво заводу «ТехноНІКОЛЬ» запрошує рятувальників пожежно-рятувальної частини для проведення спільних заходів щодо навчання правилам пожежної безпеки та навичкам користування первинними засобами пожежогасіння для працівників підприємства тощо.

2 березня рятувальники зустрілися із працівниками підприємства та провели заняття під час яких присутнім роз’яснили основні правила пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. Також розповіли про первинні засоби пожежогасіння та навчили правильно користуватися вогнегасниками. Вогнеборці пояснили, що дотримання вимог пожежної безпеки безпосередньо на підприємстві є запорукою безпеки всього працюючого персоналу та відвідувачів заводу. Крім того, під час зустрічі співробітники служби порятунку нагадали, що дотримання правил пожежної безпеки у побуті та безпеки життєдіяльності є профілактикою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі на них людей.

«Якщо виникла пожежа - не піддавайтеся паніці, відразу телефонуйте до служби порятунку за номером «101» та повідомте адресу, де сталося загоряння. Включені електроприлади заборонено гасити водою. Під час евакуації рухайтеся якомога нижче до підлоги, щоб не учадіти, пам’ятайте, що дим завжди піднімається вгору. Допомагайте іншим людям евакуюватися з палаючого приміщення, але не забувайте про власне життя», - наголошували рятувальники міськрайонного управління.

 

Наостанок всі присутні переглянули навчальний відеофільм, де детально було продемонстровано правила користування первинними засобами пожежогасіння, як проводиться перевірка водопостачання тощо.

Джерело інформації: Прес-служба ДСНС

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.