1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 95%

Вітер: 10 km/h

USD 27.93   EUR 33.73
Новини 24

Рятувальники закликають людей не виходити на кригу

23 лютого в інформаційному агентстві «Мост-Дніпро» відбулась прес-конференція за участю начальника Сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Дар’ї Гречищевої.

«З початку 2021 року на водоймах області загинуло 7 осіб, 1 людина була врятована. За зимовий період загинуло 13 людей, грудень 2020 – 6, січень 2021 – 4, лютий 2021 – 3. В Україні ця цифра становить 50 людей, життя яких забрала вода», – повідомила Дар’я Гречищева.

Основними причинами загибелі людей на водоймах під час зимового періоду є: зимова риболовля, грубі порушення правил поведінки на льоду та несанкціонований вихід на кригу.

 

На жаль, багато дніпрян показують негативний приклад своїм дітям та виходять на кригу в період відлиги. Ми могли спостерігати масові зимові розваги цими вихідними на Дніпрі. Розваги на кризі – це не найкращий спосіб провести свої вихідні з дітьми.

Для запобігання загибелі людей на водоймах рятувальники ініціювали масові рейди в період відлиги. Щодня співробітники ДСНС виходять до водойм, аби нагадати людям, що вихід на кригу може вартувати їм життя.

Співробітники Служби порятунку «101» закликають батьків стежити за дозвіллям своїх дітей, заборонити їм виходити на кригу. А дорослим радять не демонструвати негативний приклад та відмовитись від зимової риболовлі в період відлиги.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.