-15°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 9 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

Рятувальників Кам’янського нагородили за гасіння пожежі в Луганській області

10 листопада біля Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області відбулася урочиста церемонія нагородження рятувальників, які брали участь в гасінні лісової пожежі на території Луганської області.

Нагороди рятувальникам вручали начальник ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, генерал-майор служби цивільного захисту Андрій Кульбач і Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

«Вашу активну участь у ліквідації пожежі було відзначено на найвищому державному рівні. Ви працювали на межі своїх сил, щоб у найкоротші строки погасити пожежу, без сну, цілодобово несли службу і допомагали постраждалим жителям Луганської області. Я дуже вдячний вам за працю», – сказав Андрій Кульбач.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, наполегливість, самовідданість, високий професіоналізм та особисту мужність, проявлені під час ліквідації великих і складних лісових пожеж на території Луганської області рятувальникам вручили грамоти МВС України, нагрудні знаки ДСНС України «Знак пошани» та «За відвагу в надзвичайній ситуації». Також рятувальникам були присвоєні чергові звання, на один ступінь вищі від займаної посади.

Міський голова Андрій Білоусов вручив рятувальникам «Подяки міського голови» і висловив щиру вдячність за мужність і відвагу, проявлені під час бойового завдання.

«Від імені всіх жителів міста я дякую вам за вашу важку і небезпечну роботу, за те, що під вашою постійною пильною увагою перебуває безпека і захист нашого міста. При цьому ви знаходите можливість допомагати жителям інших регіонів нашої країни. Бажаю, щоб ви завжди поверталися додому живими і неушкодженими, успіхів вам у вашій роботі, а ми зі свого боку як міська влада завжди підтримаємо вас», – сказав Андрій Білоусов.

У період із 30 вересня по 12 жовтня поточного року особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів Кам’янської оперативної зони в складі зведеного загону Дніпропетровської області брав участь у ліквідації лісової пожежі на території Луганської області.

Протягом цього періоду 35 чоловік особового складу 7, 8, 9, 53 ДПРЧ у складній оперативній обстановці гасили пожежу. Було поставлено складне завдання – ліквідувати пожежу в лісових масивах Луганської області. Особовому складу і техніці доводилося працювати на межі людських і технічних можливостей. Не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, вони впоралися з поставленим завданням.

Останнє редагування Вівторок, 10 листопада 2020 13:13

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.