Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Ще один незаконний об’єкт демонтували в Кам’янському

У Кам’янському за дорученням міського голови Андрія Білоусова продовжують демонтаж незаконно встановлених об’єктів. 15 серпня на проспекті Героїв АТО поруч з будинком №11 повністю демонтовано пункт прийому вторсировини. Він був встановлений самовільно і працював без дозвільних документів. Огороджена металевою стіною споруда перекривала вільний проїзд до багатоповерхового будинку. Крім того, тривалий час фіксувалися численні скарги жителів.

Декілька тижнів тому у дворі будинків установили новий дитячий майданчик та лавки для відпочинку мешканців, впорядкували двір. Утім, малечі на майданчику непомітно, а на лавках відпочивають тутешні пияки. Вабить цей район їх не випадково, адже тут просто під вікнами багатоповерхівки розміщується пункт прийому вторсировини, куди горе-підприємці зносять непотріб зі смітників та «не відходячи від каси» відзначають заробіток.

Тож враховуючи постійні скарги мешканців, а головне – відсутність у власника будь яких дозвільних документів на таку діяльність та оренду ділянки, було вирішено прибрати незаконний об’єкт. Але ж підставою для демонтажу стало навіть не це, а повна відсутність будь-яких правовстановлюючих документів у власників.

Роботи з демонтажу провели на підставі рішення виконкому міської ради. Були задіяні будівельні бригади та техніка. Охороняли правопорядок під час демонтажу представники муніципальної гвардії. Контролював процес особисто міський голова.

«Ми продовжуємо знесення незаконних об’єктів на території міста. У першу чергу це стосується «розливайок». Торік було демонтовано 146 таких об’єктів. Цього року знесли 10, і цей процес триває», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.