14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 47%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Ще один спортивний об’єкт реконструювали в Кам’янському

25-метровий басейн на чотири доріжки, сучасна система очищення води, комфортні роздягальні та душові з «теплою» підлогою. На Дніпропетровщині реконструювали ще один спортивний об’єкт – басейн Кам’янського академічного ліцею №15. Там вже займаються плаванням понад 800 вихованців закладу та діти з навколишніх районів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Один з наших пріоритетів – створення на Дніпропетровщині сучасної спортивної інфраструктури. Реконструюємо та будуємо «з нуля» басейни, майданчики і стадіони, створюючи сучасні спортивні комплекси. Один з таких тепер є у Кам’янському. Майже 30 років у басейні академічного ліцею №15 займалися плаванням діти. Але за роки роботи він застарів. Після реконструкції це один з кращих спортоб’єктів міста», – зазначив Валентин Резніченко.

Друге життя закладу подарувала Дніпропетровська облдержадміністрація. У басейні замінили обладнання, оновили кахлі, відремонтували роздягальні та душові. Для контролю за чистотою та якістю води встановили ультрафіолетові лампи та сучасний прилад для автоматичного знезараження. Щоночі дно та стінки басейну чистить спеціальний робот-пилосос.

У відремонтованому басейні вже займаються близько 800 учнів ліцею. А ще – школярі з навколишніх мікрорайонів міста. Крім уроків фізкультури, тут проходять заняття з лікувального, спортивного та сімейного плавання. 

Тренуються юні спортсмени не лише у басейні, а й на суші. Спеціально для цього на другому поверсі обладнали так звану залу сухого плавання. Там – шведська стінка й тренажери, на яких діти можуть виконувати спеціальний вправи для плавців.

Загалом Дніпропетровська ОДА реконструює в області близько 30 спортивних об’єктів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.