10°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 14 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Ще один витвір кам’янського митця з’явився у Дніпрі

У рамках проєкту «Відчуй Дніпро» в обласному центрі відкрили другу бронзову мініскульптуру. Вона присвячена диригенту Гургену Карапетяну. Скульптуру, яку створив кам’янський скульптор Гарнік Хачатрян, розмістили біля Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана: з 1967 року Карапетян очолював її симфонічний оркестр.

«Усього в рамках проєкту «Відчуй Дніпро» у нас з’явиться 8 скульптур. Усі вони присвячені видатним особистостям чи значущим подіям, які пов’язані з історією Дніпра. Проєкт реалізується завдяки «Бюджету участі», – розповів заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

На скульптурі, яку виготовляли близько 10 днів, зображені руки диригента та ноти. «Руки – це символ усього. Усе, що нас оточує, що відбувається у житті – це справа чиїхось рук. Що вже й казати про руки диригента, який керує цілим оркестром, тож ідея виникла миттєво», – каже автор мініскульптури Гарнік Хачатрян.

Станіслав Карапетян дуже радіє тому, що у Дніпрі з’явився витвір, присвячений його дідусю: «Мені було всього п’ять років, коли дідусь пішов з життя. Проте навіть у такому малому віці я відчував, яка це велика людина була! Пам’ять про дідуся передається у нашій родині. А завдяки такій ініціативі цю пам’ять з нами можуть розділити мешканці Дніпра та його гості».

Проєкт «Відчуй Дніпро» стартував цьогоріч. Перша бронзова мініскульптура була присвячена Олександру Полю, її розташували біля будівлі Дніпровської міської ради.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.