8°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 54%

Вітер: 4 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

Ще одна дитина в Кам’янському знайшла родину

Іще одна дитина, позбавлена батьківського піклування, знайшла родину. Відтепер одна із вихованок Кам’янського центру соціально-психологічної реабілітації дітей матиме маму і тата. Зі знаменною подією родину привітав секретар міської ради Олександр Залевський.

Як свідчить статистика, у Кам’янському вже чимало дітей знайшли собі прийомні сім’ї. На сьогодні в місті налічується 19 прийомних родин і 16 дитячих будинків сімейного типу, де виховується 147 дітей.

Тепер до цієї когорти долучилася і родина Черкашенків. Євген та Анна вже мають 10-річного сина, але за покликом серця вирішили поповнити родину. І вже сьогодні вони підписали документи, які офіційно свідчать – тепер до їхньої сім’ї приєдналася ще одна дитина.

Окрім теплих слів вітань, родина отримала подарунки на згадку – настільні ігри. Батьки зазначають: виховання дітей – справа складна та відповідальна, яка потребує максимальної віддачі.

Рішення про всиновлення дитини – нелегкий, але шляхетний крок. Тож секретар міськради закликав тих, хто хотів би це зробити – не боятися.

«Виховання в родині – це природне, це те, що повинно бути. Адже тільки маючи перед собою позитивний приклад батьків, діти зможуть створювати власні щасливі родини», – сказав Олександр Залевський.

Останнє редагування П'ятниця, 29 листопада 2019 14:16

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.