3°C

Кам’янське

Rain And Snow

Вологість: 96%

Вітер: 7 km/h

USD 28.33   EUR 34.43
Новини 24

Що робити, якщо вкусила бджола? Поради лікарів

У літню пору ми багато часу проводимо на вулиці, їздимо на річку, дачу, в ліс та взагалі куди завгодно. У теплий період не складно зустрітися з бджолами. Що робити, якщо знайомство виявилося неприємним і вас вкусила оса або бджола знають лікарі.

Бджоли – це комахи, завдяки яким ми маємо різноманітні плоди: фрукти, овочі та ягоди. Також активно використовуються продукти бджільництва в нетрадиційній медицині. Та все це має й іншу сторону медалі - поряд з великою користю йде й небезпека. Для деяких людей укус цієї комахи може стати смертельним, викликати сильну алергічну реакцію, набряк та запаморочення. Особливо небезпечним є заковтування комахи,  у такому випадку зволікати не можна. Одразу викликайте швидку!    

Якщо вас укусила бджола, медики радять якомога скоріше обережно вилучити її жало та промити місце укусу мильним розчином – це допоможе частково нейтралізувати отруту. Щоб полегшити біль, слід на уражену зону прикласти холод. 
Фахівці також зазначають, що після укусу комахи потрібно прийняти протиалергічний препарат. Який саме – підкаже сімейний лікар.
Пришвидшити виведення отрути з організму допоможе вода – її необхідно випити до 3-4 літрів на добу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.