6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Секретар Кам’янської міської ради розповів про прийдешню сесію

Традиційний брифінг, що передує черговій сесії міської ради, провів для представників ЗМІ секретар міськради Олександр Залевський. Нагадаємо, сесія відбудеться цієї п’ятниці, 4 жовтня.

Прийдешня сесія включатиме 24 основних та 12 додаткових питань. Їх напрями – соціально-економічний розвиток, нерухомість, тепломережі, бюджет участі, транспорт та інші. Зокрема, зміни відбудуться у певних медичних закладах Кам’янського.

Наприклад, медсанчастина №8, що перейшла до власності міста, стане консультативно-діагностичним центром із денним стаціонаром. Другим помітним питанням є об’єднання центрів первинної медико-санітарної допомоги №2 і №3. Ці зміни стосуватимуться виключно скорочення управлінської частини – заклади функціонуватимуть у звичному режимі.

Крім цього, планується виділити 1 мільйон гривень із міського бюджету на ремонт трамвайних колій. Також існує проект на 200 мільйонів гривень для придбання нових трамвайних вагонів, втім, він залежить від державного фінансування.

Зміни до програми соціально-економічного розвитку передбачають низку проектів, реалізовуваних коштом державного бюджету. Це – будівництво амбулаторії в Романковому, реконструкція пологового будинку, 28-ї школи, стадіону школи №18 тощо.

Хороші новини очікують охочих взяти участь у проектах партиципаторного бюджету – відтепер до окремих категорій увійдуть заклади комунальної, спортивно-соціальної, культурної і екологічної та інфраструктурної сфер. Це робиться для того, щоб у індивідуальних проектів було більше шансів на підтримку та перемогу. І якщо заклад чи людина вже брали участь у проекті цього року – в наступному році вони «відпочиватимуть».

Також на 152 штатних одиниці планується скоротити кадри органів місцевого самоврядування.

Більш докладно всі питання будуть розглянуті на сесії міської ради, яка відбудеться 4 жовтня о 10.00.

Останнє редагування Понеділок, 30 вересня 2019 16:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.