-1°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 28.08   EUR 30.73
Новини 24

Секретар Кам’янської міськради провів передсесійний брифінг

22 жовтня у Кам’янському відбувся брифінг секретаря міської ради Олександра Залевського. Йшлося про питання, які депутати розглядатимуть на позачерговій сесії, що відбудеться вже цієї п’ятниці.

Ключове питання сесії стосуватиметься переведення на електрооопалення районів Соцміста та «БАМу». За домовленістю з «ДТЕК Дніпровські електромережі» вирішено, що міська влада візьме на себе витрати із посилення електромереж та збільшення планової потужності (додаткові кіловати) для квартир. Вартість робіт становить 14,5 мільйона гривень.

Загалом до порядку денного внесено 23 основних питання, кілька додаткових і депутатські запити. Пунктами обговорення стануть міський бюджет та програма соціально-економічного розвитку. На сесії будуть розглядатись також зміна структури органів міської влади, програма розвитку культури, виділення коштів на навчання керівників ОСББ тощо.

Зокрема, до плану розвитку міста передбачається внести будівництво пожежного депо на лівому березі. До повноважень комунального підприємства «Екосервіс» планується віднести опіку над безпритульними тваринами. Серед інших питань сесії – купівля квартири дитині-сироті коштом державного бюджету, звітування депутатів міськради перед виборцями та інші.

Окремо розглянуть питання приєднання Карнаухівської громади до Кам’янської міської ради. Відповідно до проекту та плану заходів спільного розвитку, Карнаухівка стане старостинським округом, голова якого входитиме до виконавчого комітету міської ради. Після приєднання селища його бюджет стане спільним з містом, і на баланс Кам’янського перейдуть усі заклади Карнаухівки.

 

Останнє редагування Середа, 23 жовтня 2019 09:27

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.