14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 47%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Секретар Кам’янської міськради розповів про майбутню сесію

25 лютого секретар міської ради Олександр Залевський провів брифінг для міських ЗМІ щодо порядку денного 31-ї сесії Кам’янської міської ради. Загалом на сесію винесено 50 планових питань та 24 додаткових.

Переважно це робочі питання, що стосуються земельної, житлово-господарської, фінансової, освітньої, соціально-економічної та культурної сфер міста.

Одне з нагальних питань, що розглядатимуть депутати, – децентралізація опалення в місті та, зокрема, проблеми теплопостачання Південного району. ПАТ «ДніпроАзот» попередило про ймовірність припинення надання послуг теплопостачання на житлових масивах Соцмісто та «БАМ». З огляду на це планується утворення комунального підприємства «Південні тепломережі», яке займатиметься питаннями опалення району.

«У подальшому можливе будівництво чотирьох котелень на Соцмісті для стабільного забезпечення теплом мешканців цих районів», – зазначив Олександр Залевський.

Разом із цим планується розгляд та затвердження програми енергоефективності та зменшення споживання енергетичних ресурсів.

Постала потреба і в створенні комунального підприємства «Теплотехнік». Як пояснив Олександр Залевський, це пов’язано зі змінами в законодавстві. «Зокрема, ми забираємо на себе внутрішньобудинкові газові мережі. До травня їх обслуговує «Дніпропетровськгаз», а потім цим займатиметься підприємство «Теплотехнік», – сказав секретар міськради.

Також до черги денної внесено питання щодо затвердження звіту про виконання бюджету минулого року. За 2018 рік бюджет міста виконано на 98% від запланованого.

На сесії розглядатиметься й питання про можливе розширення парку міського комунального громадського транспорту. Зокрема – придбання автобусів.

«Щоб у нас не було більше політики шантажу тарифами, ухвалено рішення розвивати власний комунальний транспорт і шляхом лізингу придбати 40 автобусів для комунального автотранспортного підприємства», –  наголосив Олександр Залевський.

Кошти для закупівлі транспорту планується виокремити із 40 мільйонів, які місто отримає в рамках інвестиційного меморандуму з Дніпровським меткомбінатом. Більшу частину цієї суми планується використати як перший платіж лізингу. У разі реалізації цього проекту згодом залишок коштів лізингу сплачуватиме комунальне підприємство-перевізник, на балансі якого і будуть перебувати автобуси.

Серед інших питань майбутньої сесії – реконструкція лівобережного парку культури та відпочинку, надання коштів станції швидкої медичної допомоги із субвенції від обласного бюджету, побудова пандусів біля будівель соціальних установ для людей з обмеженими можливостями, підтримка демобілізованих учасників АТО та родин героїв, а також питання, що стосуються доповнення чи внесення змін до рішень, раніше прийнятих на сесії міської ради.

Чергова, 31 сесія міської ради VII скликання запланована на 1 березня.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.