3°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 41%

Вітер: 11 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Секретар Кам’янської міськради розповів про майбутню сесію

Секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський провів брифінг для ЗМІ щодо порядку денного сесії міськради, яка відбудеться в середу, 4 вересня. Загалом на сесію внесено 5 основних та 23 додаткових питання.

Близько половини питань стосуються міських закладів охорони здоров’я. Як пояснив Олександр Залевський, лише за тиждень до Дня незалежності обласна рада передала Кам’янському низку лікарень, розташованих на території міста. Для отримання фінансування цих закладів треба оформити необхідні документи, тому сесія й вийшла такою нагальною.

Буде розглянуто зміни до порядку надання адрес земельним ділянкам: відповідно до нового законодавства, адреса може надаватись тільки об’єкту будівництва, а ділянка може мати лише кадастровий номер.

У сфері житлово-комунального господарства планується виділити додатково 1 мільйон гривень на ремонт доріг і тротуарів, 1,5 мільйона – на облаштування дитячих майданчиків, 4 мільйони – на капітальний ремонт покрівель.

Додаткові 1 мільйон 290 тисяч гривень виділяються на реконструкцію будинку по проспекту Конституції, 32 під соціальне житло для вимушених переселенців.

5 мільйонів гривень вноситься на сплату кредиторської заборгованості перед АТ «ДніпроАзот» за придбану теплову енергію; 40 мільйонів – на погашення заборгованості перед «Нафтогазом» та на придбання природного газу. 

Розпочато проектні роботи зі створення комплексу будівель для утримання безпритульних тварин на вулиці Широкій. На проектну документацію передбачається виділити 290 000 гривень.

«Міськводоканалу» передають у користування техніку: каналопромивальну машину та екскаватор.

Замість планованих 30 автобусів містом буде придбано 20 – більше не дозволяє фінансове забезпечення. У подальшому планується за рахунок прибутку купувати принаймні по одному автобусу на місяць.

Останнє редагування Вівторок, 03 вересня 2019 11:28

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.