3°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 50%

Вітер: 20 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Семінар із карате розпочався в Кам’янському

11 лютого на базі спортивного комбінату «Прометей» розпочався семінар з кіокушин-кан карате-до під керівництвом багаторазового чемпіона світу Артура Арушаняна, який ділиться своїми знаннями з усіма учасниками. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

Старший тренер Арцахської федерації Ояма Кіокушинкай карате (Вірменія) Артур Арушанян перебуває з робочим візитом у Кам'янському з 11 по 12 лютого. У ці дні він як експерт бере участь в зимовій навчально-тренувальній школі Дніпровського бранча «КІОКУШИН-КАН СТАНДАРТ – 2021».

Артур Арушанян тричі ставав чемпіоном світу (2015, 2017, 2019) і 5 разів – чемпіоном Європи (2011, 2012, 2017, 2018, 2019). На думку керівництва Кам'янської федерації кіокушин-кан карате, він є одним із найрезультативніших бійців останніх п'яти років.

Зимова навчально-тренувальна школа Дніпровського бранча «КІОКУШИН-КАН СТАНДАРТ – 2021» проводиться з ініціативи Кам'янської федерації кіокушин-кан карате з 2018 року за підтримки управління молоді та спорту міської ради. Цей захід має на меті стандартизацію техніки, підвищення кваліфікації спортсменів, підготовку суддів та формування збірної команди.

Під час урочистого відкриття семінару начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк побажав спортсменам набути чимало нових знань та вмінь і навчитися використовувати їх на практиці під час тренувань та змагань.

«Дякую за те, що прославляєте наше місто і особистим прикладом популяризуєте спорт», – сказав начальник управління.

Також Едуард Коряк вручив Артуру Арушаняну подяку від управління молоді та спорту міської ради – за внесок у розвиток кіокушин-кан карате-до у місті Кам’янське, високу професійну майстерність, популяризацію цього виду спорту серед молодих кам’янчан.

Останнє редагування П'ятниця, 12 лютого 2021 11:38

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.