17°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 22%

Вітер: 20 km/h

USD 27.28   EUR 29.73
Новини 24

Семінари для майбутніх підприємців проведуть у Кам’янському

У Кам’янському міському центрі зайнятості відбудуться інформаційні семінари «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» за участю представників Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

На заходах розкажуть про планування підприємницької діяльності, правові засади ведення бізнесу, менеджмент і маркетинг, як віднайти ідею для бізнесу.

Усіх охочих чекають 16 та 23 березня о 12:00 у приміщенні Кам’янського міського центру зайнятості (вул. Медична,6, каб.201).

«Якщо в центрі зайнятості для вас не знайшлося підходящої роботи, вам запропонують відкрити власну справу. Спершу потрібно пройти спеціальне тестування щодо визначення професійних здібностей до підприємницької діяльності. У разі позитивних результатів запропонують пройти спеціальний курс навчання та дізнатися про перспективні види діяльності для регіону. Фахівці служби зайнятості також допоможуть вам скласти та захистити бізнес-план. Після цього ви отримаєте одноразову допомогу (в залежності від призначеної допомоги по безробіттю) розміром до 90 тис. грн», – зазначають у центрі зайнятості.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.