25°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 49%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Серпнева конференція освітян відбулася в Кам’янському

У дітей ще канікули, а в учителів уже закипіла робота. На базі гімназії №39 Кам’янського відбулася традиційна серпнева конференція освітян міста. Її мета – підсумувати минулий навчальний рік та визначити перспективи на новий. Організатор конференції – департамент з гуманітарних питань міської ради.

Освіта зараз дійсно переживає не найкращі часи. Яким курсом повести освітній фрегат, аби діти навчалися охоче, а вчителі при цьому були партнерами та агентами змін – завдання не з легких. Втім, освітяни нашого міста – яскравий приклад професіоналізму та інноваційного підходу до навчання. Кам’янське славиться талановитими педагогами, напрацювання яких здобули високе визнання на рівні міста й області, – зазначила директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко.

Від імені міського голови за нелегку працю, толерантність та любов до дітей освітянам подякувала його заступник Тетяна Завгородня.

За традицією, нагороди і дипломи вручили керівництву кращих закладів міста та працівникам освіти. Пам’ятними подарунками відзначили депутатів міської ради, які надавали закладам фінансову підтримку. Цей день став особливим і для 9 молодих фахівців, які приєдналися до когорти вчителів – отримали трудові книжки.

Також у рамках конференції присутні переглянули виставку зі створення освітнього простору Нової української школи.

Останнє редагування Вівторок, 27 серпня 2019 15:48

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.