1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 23 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

Шалена швидкість і драйв панували в Кам’янському

Цими вихідними на картодромі Кам’янського змагалися кращі гонщики. У неділю за підтримки міського голови Андрія Білоусова пройшов перший етап кільцевих перегонів Української Національної серії з тайм-атак «United Time Аttack Series».

Ревіння двигунів та шалений драйв автопілотів із Кам’янського, Дніпра, Миколаєва, Львова, Полтави, Харкова та інших міст України зібрав чималу кількість глядачів, які вболівали за своїх фаворитів.

Тайм-атак – унікальний різновид кільцевих перегонів, в якому учасники змагаються не один з одним, а з секундоміром. Показати максимально швидкий результат проходження одного кола за декілька спроб є однією з головних умов перегонів. Такий захід, що проводиться у Кам’янському вже вдруге, здобув велику популярність серед містян.

Перед початком змагань учасників привітали почесні гості, серед яких – заступник міського голови Костянтин Саусь і начальник управління молоді та спорту міськради Едуард Коряк.

Запальні виступи усім присутнім подарували вихованці спортивного комплексу «Прометей».

Як зазначив директор змагань Андрій Приходько, саме завдяки підтримці влади Кам’янського організатори змогли географічно розширити межі проведення перегонів та створити нову серію змагань на картодромі «Dnipro Kart».

Також він наголосив, що міський картодром – один з найкращих в Україні, дуже цінується гонщиками і вважається безпечним для будь-яких автомобілів.

Загалом у перегонах взяло участь 48 автомобілів. Через місяць у Полтаві відбудеться другий етап змагань.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.