Вітер: 7 km/h

USD 24.42   EUR 26.93
Новини 24

Шашкісти Дніпропетровщини змагалися в Кам’янському

У Кам’янському пройшла класична програма чемпіонату Дніпропетровщини з шашок-100 серед чоловіків та жінок. Медалі виборював 31 спортсмен з Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Апостолівського і Юр’ївського районів. За підсумками змагань кам’янчани завоювали п’ять медалей із шести.

У чоловіків боротьба була дуже гострою. Лише в останньому, 7-му турі стало відомим прізвище переможця. Ним став гросмейстер з Дніпра Владислав Антонович. Кам’янчани Кирило Іванов і Данило Агарков відповідно посіли друге та третє місця.

Серед жінок весь п’єдестал пошани «окупували» представниці нашого міста. На найвищу сходинку піднялася Ольга Губарєва. Віра Попруга була другою. А ось національний гросмейстер Олена Коротка, якій перед початком змагань пророчили чемпіонський титул, стала лише третьою.