13°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 18%

Вітер: 18 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Школярі Кам’янського завітали на міське телебачення

Вони продовжують здобувати середню загальну освіту, а одночасно пробують себе у дорослій професії. Десятикласники школи №25 разом із вчителькою інформатики Наталією Челенковою побували з екскурсією на міському телебаченні – ТРК «МІС».

Директорка телерадіокомпанії «МІС» Галина Куропятникова розповіла учням про історію створення та основні принципи роботи телеканалу, побажала їм приємно провести час у компанії молодої телевізійної команди.

Далі естафету підхопили редактори Катерина Узунова та Анастасія Васильєва. Вони більш докладно розповіли про те, як створюються новини та програми.

Кореспонденти, оператори та монтажери поділилися зі школярами своїми знаннями й досвідом. Зокрема, розказали, хто та як працює на телебаченні, повідали основи створення якісного медійного контенту та інші суто телевізійні «штучки».

Аби закріпити усе на практиці, телевізійники організували майстер-клас. Оператори показали, як користуватися камерою, журналісти допомогли школярам провести бліц-опитування містян на вулиці та записати власний стендап на програму «Народна думка».

Монтажний відділ поділився знаннями у роботі зі спеціальною програмою.

Екскурсія викликала у юнаків та дівчат багато позитивних емоцій. Можна із певністю сказати: ті знання, яких набули школярі під час відвідин, неодмінно стануть їм у пригоді. А ймовірно, хтось із них пов’яже своє життя з телебаченням і буде продовжувати справу телеканалу – віщати новини рідного міста.

Останнє редагування Четвер, 21 листопада 2019 11:15

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.