23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 51%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

Школярі Кам’янського здійснили подорож до Вільнюса

Цього літа група школярів Кам'янського – учнів колегіуму № 16, гімназії № 11 та школи № 36 – відвідала столицю Литви місто Вільнюс. Подорож стала можливою завдяки підписаній на початку 2017 року угоді про співпрацю між навчальними закладами міста і SMK Університетом прикладних соціальних наук у Вільнюсі. Організатором підписання угоди став Центр Європейської Інтеграції (м. Дніпро).

Дуже насичена, цікава подорож з великою кількістю екскурсій дала змогу дітям ближче познайомитися з Литвою та її столицею. У рамках презентації SMK Університету прикладних соціальних наук для кам'янських школярів провели відкритий урок англійською мовою «Історія Європейського Союзу. Перспективи та розвиток». До речі, частину фінансових витрат на цей візит учнів взяли на себе Центр Європейської Інтеграції та литовська сторона.

Нещодавно в Дніпрі та Кам'янському з візитом побував директор з розвитку міжнародних відносин SMK Університету Марюс Залецкас. Він зустрівся з учнями і вчителями загальноосвітніх шкіл, розповів їм про литовські програми навчання для молоді інших країн. Директор з розвитку Центру Європейської Інтеграції Оксана Циганок, яка супроводжувала гостя, розповіла дітям про важливість міжнародної співпраці між країнами Євросоюзу в галузі освіти, а також дала деякі поради щодо вибору майбутньої професії.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.