15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 92%

Вітер: 9 km/h

USD 25.48   EUR 28.38
Новини 24

Скандальна позачергова сесія (Відео)

Сьогодні у Кам’янському відбулася позачергова сесія міської ради. Єдине питання порядку денного -  газопостачання на ДДТЕЦ.

Нагадаємо, що 22 грудня ДДТЕЦ відключили від газопостачання, внаслідок чого правобережна частина міста залишилася без опалення. Очільник міста Андрій Білоусов їздив до Дніпра, щоб владнати ситуацію. Завдяки тривалим переговорам з керівництвом «Дніпропетровськгазу» вдалося досягти компромісу. Міський голова зазначив, що у нього є домовленість з монополістами, включили газ під «чесне слово». Вже вчора ввечері почали відновлювати теплопостачання в житловому фонді.

Днями було звільнено з посади керівника «Дніпропетровськгазу» Григорія Макуха. Обійняти його посаду запропонували депутату міськради Андрію Іванченко. Останнім часом він досить жваво вивчав роботу «Дніпропетровськгазу», відповідного законодавства та активно допомагав мешканцям у вирішенні проблемних питань. Проте депутат відмовився від керівної посади, пояснюючи це тим, що не зможе самостійно змінити систему. На засіданні позачергової сесії міський голова ще раз запропонував Андрію Іванченко стати очільником «Дніпропетровськгазу», проте і тут була відмова. Не проникнувся обранець і третьою пропозицією від представника підприємства, який запевнив, що колектив буде тільки радий його призначенню та готовий кардинально змінити роботу підприємства на благо городян. Наразі місцеве управління газового господарства залишається без очільника, але Андрій Іванченко запевнив, що свою діяльність не припинятиме і на волонтерських засадах допомагатиме новопризначеному директору знаходити компроміс з городянами.

Автор: Ірина Чепурко

1 коментар

  • Антон
    Антон Понеділок, 26 грудня 2016, 10:39 Коментувати

    Респект нашему мэру Андрею Леонидовичу. Уважуха ему.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.