26°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 65%

Вітер: 5 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Скрипаль-віртуоз із Кам’янського став заслуженим артистом України

22 січня стало відомо про те, що артисту оркестру  театру імені Лесі Українки, скрипалю Олександру Володіну Указом Президента України № 18/2020 присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».

Олександр Володін закінчив Дніпродзержинське музичне училище, а згодом Національну музичну академію ім. Чайковського і в 1998 році аспірантуру при цій академії по класу скрипки. Працював концертмейстером Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, Національного симфонічного оркестру, в ансамблі солістів «Київська камерата», в симфонічному оркестрі телебачення і радіо України, в Камерному оркестрі Богодара Которовича.  З 2003 по 2008 роки і з 2012 по 2016 роки працював у Кореї, в Корейському естрадно-симфонічному оркестрі «Seoul Pops Orchestra». У перерві між роботою за кордоном був солістом в оркестрі Дніпродзержинського театру ім. Лесі Українки, в Дніпропетровському будинку органної та камерної музики. З 2016 року Олександр Володін – перша скрипка Академічного  музично-драматичного театру ім. Лесі Українки.

Олександр – виконавець високого ґатунку, скрипаль-віртуоз, який досконало володіє інструментом, фанатично відданий служінню музичному мистецтву.  Він – постійний  учасник всіх концертних програм театру, де виступає як у складі оркестру, так і з сольними номерами.

У сольному репертуарі музиканта – найскладніші партії найрізноманітніших жанрів. Це і академічна інструментальна музика, і кавер-версії популярних класичних творів, джазові композиції і сучасна інструментальна. Завдяки багатому  виконавському репертуару Олександра Володіна, його надзвичайній популярності у глядачів, в театрі було створено вже три його сольні програми, які з аншлагом та великим успіхом пройшли в Кам’янському.

Театр імені Лесі Українки

Останнє редагування Середа, 22 січня 2020 16:51

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.