15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 30%

Вітер: 11 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Слухання з приводу «Рокобану» в Кам’янському не відбулися

У Кам’янському намагаються відкрити виробництво зі збору, зберігання і обробки небезпечних відходів. Товариство з обмеженою відповідальністю «Рокобан» планує розгорнути свою діяльність у Південному районі міста. Тутешні мешканці, представники міської влади, зокрема й департаменту екології – проти. Громадські слухання з цього приводу намагаються провести вже втретє, але й сьогодні захід було скасовано.

Спочатку в Палаці «Хімік», потім у готелі «Родина», і сьогодні у ресторані «Європейський» – щоразу на слухання, окрім кам’янчан, не з’являються ані представники «Рокобану», ані столичні посадовці з Міністерства енергетики та захисту довкілля України. Підприємство начебто спеціалізується на виготовленні м’ясо-кісткового борошна і сухих кормів. Зареєстроване лише рік тому в Києві зі статутним капіталом у 500 гривень. Тож поки що питань до «Рокобану більше», аніж відповідей.

З приводу відкриття підприємства кам’янчани створили електронну петицію, що вже через два дні набрала потрібну кількість голосів. Петицію було розглянуто представниками місцевої влади. Висновок – недопустимість провадження планової діяльності товариством «Рокобан» на території міста.

«Підприємство, яке планує свою діяльність на території Кам’янського, до міської влади не зверталося. Крім того, вони переносили вже кілька разів місце слухань. Дуже багато питань і з приводу самої діяльності. Вони планували співпрацювати з деякими підприємствами міста, але ці підприємства повідомили, що до них ніхто не звертався. Також Мінекології підтвердило, що його представник на слухання не приїжджає, і вони скасовані», – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів міської ради Юрій Лисяк. Він подякував ініціативним мешканцям, яким небайдужий екологічний стан міста, і запевнив, що департамент відстежуватиме, чи будуть надалі звернення від підприємства до Міністерства стосовно слухань.

Як повідомив секретар міської ради Олександр Залевський, у проведенні слухань була ціла низка порушень: недотримання процедур надання інформації про слухання, звітності департаментові екології тощо. Тож підприємству необхідно заново розпочати процедуру громадських слухань. Олександр Залевський наголосив, що мешканці міста виступили проти відкриття такого підприємства, і теж подякував усім небайдужим кам’янчанам, які прийшли на захід.

Про дату наступних слухань, якщо вони відбудуться, буде повідомлено у засобах масової інформації. Щоб узяти участь у заході, місцевим мешканцям необхідно буде мати при собі паспорт та зареєструватися як учасники.

Останнє редагування Четвер, 23 січня 2020 16:18

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.