25°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 49%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Сьогодні – Всесвітній день охорони довкілля

Всесвітній день довкілля заснований згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 1972 року в день відкриття Конференції ООН з проблем навколишнього середовища. Цей День покликаний спонукати якомога більше людей до активних дій, аби не допустити, щоб навантаження на природні системи життєзабезпечення планети, яке зростає з кожним роком, сягнуло своєї критичної межі, нагадує «Укрінформ».

Довкілля – це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників – від кинутого на землю недопалка, папірця, до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових комплексів, що отруюють своїми викидами повітря мегаполісів; від убитого заради бивнів слона десь у Центральній Африці, до вирубаних декількох гектарів лісу у Закарпатті. Головну загрозу довкіллю становить людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність.

Приймаючою країною відзначення Всесвітнього дня довкілля 2019 року, тема якого – забруднення повітря, стане Китай.

Як зазначають організатори, щорічно внаслідок забруднення повітря в світі передчасно помирає близько 7 мільйонів людей, з яких близько 4 мільйонів – в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Цьогорічна тема закликає уряди, промисловість, суспільства і громадян об’єднатися для вивчення можливостей відновлюваної енергетики та «зелених» технологій для поліпшення якості повітря в містах і регіонах світу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.