16°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 74%

Вітер: 7 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

«Соціальне таксі» Кам’янського допомагає людям з особливими потребами

Соціальні працівники Кам’янського нагадують мешканцям з ураженням опорно-рухового апарату про зручну послугу – «Соціальне таксі». Послуга, започаткована рішенням міськради, діє від червня. Для багатьох людей з інвалідністю на візках вона стала рятівним виходом з проблеми пересування.

У Південному територіальному центрі надання соціальних послуг від початку року здійснили вже понад 30 виїздів соціального таксі, а з моменту започаткування – більше 80. Послуга у населення затребувана – розповідає директор центру Ганна Берковська.

«За допомогою «Соціального таксі» маломобільні люди можуть діставатися лікувальних закладів, а також ЦНАПів, відділень Пенсійного фонду, інших державних органів», – зазначає директор центру.

Послуга соціального таксі надається дорослим і дітям з інвалідністю 1 та 2 груп, виключно з ураженням опорно-рухового апарату, коли немає можливості пересуватися звичайним транспортом. 

Сьогодні у центрі насичений день: є три замовлення, одне з яких – візит до обласної лікарні. Першою везуть до лікарні Тамару Вадимівну. Її донька, пані Олена, розповідає: раніше транспортувати маму було вкрай важко. Нині – з мінімальними труднощами.

За правилами, таксі забирає людину з дому, відвозить до лікарні чи іншого місця призначення, а потім чекає й знову везе додому. На очікування кожного замовника відведено до 2-х годин.

Підйомна установка в машині міцна, зручна в користуванні та працює надійно.

Нині у місті дві машини соціального таксі – у Південному та Дніпровському районах. Мешканці Заводського обслуговуються теж цими автівками. Задовольнити потреби пасажирів два терцентри встигають. Якщо замовник іще не стоїть на обліку в терцентрі, потрібно завітати туди в робочий час центру та укласти договір про надання транспортної послуги. Потім для замовлення автомобілю зателефонувати за номером 098 181 70 71, залишити диспетчеру дані про людину, дату та час виїзду.

У центрі зазначають: намагаються усіляко інформувати містян з ураженням опорно-рухового апарату про послугу соціального таксі та закликають усіх, хто підпадає під цю категорію громадян, користуватися ним. 

Телефон «Соціального таксі»: 098 181 70 71.

Прийом заявок:

пн-чт: 8:00-17:00; пт: 8:00-15:45.

Послуга надається:

пн-чт: 8:30-16:30; пт: 8:30-15:00.

Останнє редагування П'ятниця, 21 лютого 2020 15:33

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.