13°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Соціальний захист ветеранів Афганістану – на контролі міської влади

Сьогодні у Кам’янському мешкає 699 учасників бойових дій на території інших держав, з них 408 учасників бойових дій в Афганістані та 90 осіб з інвалідністю, 6 сімей загиблих воїнів в Афганістані.

Відповідно до заходів Програми соціального захисту населення міста за рахунок коштів міського бюджету сім’ям загиблих і померлих від поранень воїнів-афганців надано пільги на сплату за житлово-комунальні послуги у розмірі 50%.

Також коштом міського бюджету членам сімей загиблих і померлих від поранень воїнів-афганців надається адресна матеріальна допомога. Зокрема, протягом лютого сім’ї отримають одноразову щорічну допомогу в розмірі 10 тисяч гривень та щоквартальну допомогу у розмірі 800 гривень.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан за рахунок коштів міського бюджету матеріальну допомогу виділено 98 особам з інвалідністю внаслідок участі в війні в Афганістані та учасникам бойових дій в Афганістані на загальну суму 49 тисяч гривень.

У місті діє міська організація «Союз ветеранів Афганістану», яку очолює Олег Миколайович Качуровський. Міська влада тісно співпрацює з громадською організацією для вирішення соціально-медичних питань воїнів-афганців та членів їх сімей.

На фінансову підтримку статутної діяльності громадської організації «Союз ветеранів Афганістану» за результатами участі у конкурсному відборі з міського бюджету на 2020 рік виділено понад 77 тисяч гривень.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування П'ятниця, 14 лютого 2020 14:23

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.