-1°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 28.08   EUR 30.73
Новини 24

Соціально-психологічну допомогу в Кам’янському надаватиме мобільна бригада

23 жовтня під головуванням очільника міста Андрія Білоусова відбулося чергове засідання виконкому Кам’янської міської ради. До черги денної увійшли 10 основних блоків питань та низка додаткових. Питання стосувалися житлово-комунального господарства, освіти, сфери муніципальних послуг, рекламних засобів тощо.

Зокрема, ухвалено рішення створити мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Як повідомила заступник начальника управління соціальної політики міської ради Олена Хуторянська, потреба в існуванні такої бригади дуже велика. Адже за даними статистики протягом 2018–19 років у місті зафіксовано 432 випадки домашнього насильства: 360 стосовно жінок і 72 щодо чоловіків.

Бригаду буде створено з метою надання екстреної та планової соціально-психологічної допомоги, а також доступних та якісних послуг постраждалим від домашнього насильства. Вона стане структурним підрозділом Кам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Останнє редагування Середа, 23 жовтня 2019 14:30

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.