6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Сплати за тепло вчасно!

Маєш борги – увесь будинок може залишитися без тепла або ж опалювальний сезон розпочнеться невчасно. Комунальне підприємство «Камянська теплопостачальна компанія» закликає городян негайно сплатити за надані послуги теплопостачання або ж укласти договір на реструктуризацію боргу. Ці та інші питання фахівці компанії обговорили на зустрічі з мешканцями лівобережжя.

Комунальне підприємство активно готується до нового опалювального сезону. Проводиться ревізія та ремонт запірної арматури, теплотрас, виконуються інші роботи для покращення якості теплопостачання. Підприємство технічно готове забезпечувати теплом усіх, втім, через значну заборгованість населення процес підготовки істотно сповільнюється. Непопулярним, проте дієвим методом стягнення заборгованості є позовні заяви до суду. Також згідно з графіком проводяться постійні зустрічі з мешканцями лівобережних будинків.

«На лівобережних будинках встановлені усі прилади обліку теплової енергії. Зараз ми довстановлюємо ще 9, і вся теплоенергія буде йти через лічильники. Проте заборгованість складає 145 мільйонів, і я закликаю вас подумати, як її сплатити», – зазначив директор підприємства Володимир Гладнєв.

На балансі «Кам’янської теплопостачальної компанії» знаходяться 252 житлових будинки. Наприклад, у будинках №1, 3, 5, 7 та 9 по вулиці Харківській борги за надані послуги перевищили мільйон гривень. Втім, попередження у вигляді досудової вимоги тут вдалося вручити лише власникам двох квартир, до інших – не достукалися. Рейд підтвердив, що найчастіше ігнорують ревізорів саме молоді люди, які мають постійну роботу та стабільну зарплатню. Найбільш відповідальними є пенсіонери та субсидіанти. Кожному без винятку споживачеві йдуть назустріч та пропонують скористатися альтернативним рішенням – реструктуризувати заборгованість на термін до 5 років. На сьогодні по підприємству укладено вже близько 6 тисяч таких договорів на загальну суму 60 мільйонів гривень.

Уникнути стягнення боргу за судовим рішенням можна лише сплативши борг самостійно або скориставшись функцією реструктуризації. За роз’ясненнями необхідно звернутися до відділу продажу «Кам’янської теплопостачальної компанії» за адресою: вулиця Йосипа Манаєнкова, 1А. Телефони для довідок: 067 650 65 97, 067 652 15 24 або 093 320 66 27. Теплі батареї взимку – бажання кожного, проте не слід забувати, що ця розкіш не безкоштовна. 

Останнє редагування Середа, 14 серпня 2019 16:26

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.