Parse error in downloaded data
USD 26.93   EUR 30.18
Новини 24

Спортивне життя Кам’янського триває в умовах карантину

Всеукраїнський карантин значно відбився на спортивній галузі міста, як і всього світу, але спортсмени – це люди, які не звикли здаватися. Тому навіть в умовах суттєвих обмежень спортивне життя Кам’янського не завмерло, а лише змінило форму. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

Завдяки сучасним технологіям навчально-тренувальний процес тепер проводиться дистанційно на зручних платформах Skype, Zoom, Telegram, Viber. Тренери-викладачі спортивних шкіл розробляють комплекс вправ, які учні або виконують у режимі онлайн, або надсилають свої відеозаписи.

Наразі учні спортивних шкіл отримали змогу краще ознайомитися з теоретичною частиною. У спортивній школі №1 заплановано навіть онлайн-чемпіонат зі знання історії сучасного олімпійського руху.  Спортивні змагання теж проводяться у режимі онлайн. Зокрема, це турніри з шашок та шахів, чемпіонати з тхеквондо ВТФ (пумсе), першість із загальної фізичної підготовки з художньої гімнастики та інші.

Крім того, у Кам’янському проводиться чимало спортивних челенджів та конкурсів. Наприклад, онлайн-челендж на баланс та фізичну підготовку, конкурс із тхеквондо на кращий малюнок «Вір та перемагай! COVIDSTOP», конкурс тематичних відеороликів «Чому я обираю спорт», відеочелендж із декламування улюбленого уривку вірша Тараса Шевченка під час виконання фізичної вправи – присідання, віджимання, бою з тінню та багато іншого.

Такі умови навіть виявили таланти у багатьох спортсменів міста. Наприклад, троє хлопців-плавців самостійно сіли на шпагат, а дівчинка тепер ідеально віджимається від підлоги 35 разів. Юний футболіст 2008 року народження встановив рекорд – відбиває м’яч лівою ногою 350 разів поспіль.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.