21°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Спортивні школи Кам’янського – у трійці кращих в області

За підсумками огляду-конкурсу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Дніпропетровської області на кращий стан спортивних досягнень за 2018 рік спортивні школи Кам’янського посіли: ДЮСШ №4 – друге місце з результатом 33773 бали, а ДЮСШ №1 – трете місце з результатом 33500 балів.

Перше місце зайняла спортивна школа Кривого Рогу. Разом з тим, ДЮСШ №1 стала кращою в області у номінації «спортивні досягнення на міжнародних та всеукраїнських змаганнях» з результатом 18156 балів,  суттєво випередивши криворіжців, що посіли друге місце з результатом 12932 бали.

Торік спортсмени Кам’янського помітно покращили свої показники у навчально-тренувальній роботі та виступах на змаганнях найвищого рівня. Значну роль у цьому відіграло істотне поліпшення матеріально-технічної бази, зокрема, оновлення обладнання та збільшення суми стипендії міського голови провідним та обдарованим спортсменам спортивних шкіл.

Керівництво ДЮСШ №4 (директор – Олександр Кірпа) та ДЮСШ №1 (директор – Олексій Бурма) висловило подяку за постійну підтримку міському голові Андрію Білоусову, директору департаменту з гуманітарних питань міськради Тетяні Онищенко, начальнику відділу спорту та молоді департаменту Анатолію Івашині, а також раднику міського голови з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Олегу Орлову.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.