Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 30 медалей на чемпіонаті України з плавання

14 золотих, 6 срібних та 10 бронзових медалей. Такий здобуток спортсменів Дніпропетровщини на чемпіонаті України з плавання. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Всеукраїнські змагання з плавання пройшли у Дніпрі на базі басейну «Метеор». Нашу область представляла найбільша кількість учасників – майже 60. Жінки та чоловіки змагалися у стилях брас, батерфляй, вільному та на спині. За підсумками чемпіонату маємо 30 медалей – 14 золотих, 6 срібних та 10 бронзових», – розповів начальник управління.

Зокрема, на 100-метровій дистанції у стилі брас усі три призові місця посіли спортсменки з Дніпропетровщини. «Золото» здобула дніпрянка Каміла Ісаєва, «срібло» – спортсменка з Кривого Рогу Аліна Ткаченко, «бронзу» – плавчиха з Кам’янського Васіліса Горелова.

Ще двоє чемпіонів з області – у стилі батерфляй, на дистанції 200 метрів. Серед жінок перемогла спортсменка з Кам’янського Вікторія Костроміна, серед чоловіків – криворожанин Денис Кесіль.

Загалом до змагань долучилися понад 280 спортсменів з різних областей країни.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.